Požičky od súkromných osob  

 

poziciam peniaze
 poziciam peniaze
(@poziciam peniaze)
Hosť
Pripojený: pred 8 mesiacov
Príspevky: 1
Topic starter  

Požičky od súkromných osob

Chcete si požičať vysokú sumu od súkromnej osoby? Ak áno, ste na ideálnom mieste, pretože ponúkam pôžičky až do výšky ..., ktoré boli vytvorené za jednoduchých a zrozumiteľných podmienok. Moja ponuka sa vzťahuje na všetky súkromné osoby, ktoré majú problémy so získaním pôžičky iným spôsobom - či už kvôli dlhu alebo zlej úverovej histórii.

Nekontrolujem databázy dlžníkov - pre mňa ste zákazník ako každý iný. Potrebujete hotovosť, ktorú vám môžem ponúknuť, pretože viem, že úverová história neurčuje človeka. Jediné, čo budem potrebovať, je váš občiansky preukaz, ktorý potvrdzuje vašu štátnu príslušnosť a to, že máte viac ako 18 rokov. 

Každá ponuka je šitá na mieru. V individuálnom rozhovore sa dozviete o podmienkach úveru, ktoré však môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Hovoríme o zmene doby splácania, výšky splátok, ako aj o ďalších dôležitých aspektoch.

Som človek, ktorý je čestný a plní svoje sľuby. Môžete sa spoľahnúť na úspešnú spoluprácu so mnou, pretože si vážim ľudí bez ohľadu na ich úverovú históriu. Neváhajte ma kontaktovať!


Citácia
Martin
 Martin
(@Martin)
Hosť
Pripojený: pred 3 mesiace
Príspevky: 2
Topic starter  

Dobrý deň, súrne potrebujem požičať peniaze. Ak je to ešte dostupné pošlite mi správu na e-mail (themartin999.ma@gmail.com). Ďakujem 


OdpovedaťCitácia
Milan
 Milan
(@Milan)
Hosť
Pripojený: pred 2 mesiace
Príspevky: 2
Topic starter  

Dobrý deň, je to ešte aktuálne? Odpoveď prosím na mail. Dakujem


OdpovedaťCitácia

Pridaj odpoveď

Meno autora

Email autora

Názov *

Ukážka 0 verzií Uložené
Zdieľať: